W zgodzie aktualnymi trendami

okulary trendy

Modne okulary przeciwsłoneczne damskie to takie, które wpasowują się aktualne trendy. Dziś bardzo popularne, a zarazem też modne są okulary przeciwsłoneczne w zwierzęce printy, a także takie, które mają rockowe oprawki. Wybór jest naprawdę spory i piękne okulary znajdziemy zarówno w ofercie znanych marek, jak i tych nieco mniejszych producentów.

Postaw na mocne printy

Już od kilku sezonów niezwykle popularne są wszystkie wzory imitujące zwierzęce printy. Nie bez powodu więc w aktualnym sezonie rządzić będą okulary przeciwsłoneczne damskie w cętki i inne mocne wzory. Dlatego też jeżeli chcemy być modne, stawiajmy na oprawki w kolorze brązowym, a najlepiej te w zwierzęce cętki. Takie okulary pasują większości pań, a do tego też są silnie zakorzenione w aktualnych trendach. Co więcej, oprawki tego typu dodają pazura i nieco rockowego charakteru każdej stylizacji. Z racji tego, że w tym sezonie będą rządzić pastelowe kolory, niezwykle modne będą też pastelowe oprawki okularów. Tu do wyboru mamy wszystkie odcienie tęczy, więc każda z pań znajdzie swój ulubiony kolor. Oczywiście z mody nigdy nie wychodzą klasyczne, czarne lub brązowe oprawki, więc jeśli chcemy mieć tylko jedną parę ulubionych okularów przeciwsłonecznych, kupmy właśnie któryś z tych kolorów.

Modne okulary przeciwsłoneczne na lato

W tym sezonie do łask wracają trochę już zapomniane kocie okulary przeciwsłoneczne (kupisz tutaj). Kilka sezonów temu były one niezwykle popularny, lecz później ustąpiły miejsca klasycznym kwadratowym lub okrągłym oprawkom. W tym sezonie znów są niezwykle popularne, zaś producenci tych gadżetów prześcigają się w pomysłach na ich modne kolory. Z racji tego, że w tym sezonie rządzą pastele, na pewno warto zainwestować właśnie w pastelowe oprawki.