Biżuteryjne buty

buty damskie sandały

Detal buduje całość stylizacji, a buty niejednokrotnie udowadniają, że są niemal biżuterią i ozdobą do wybranej garderoby. Wygodne i modne damskie sandały koturny od kilku, letnich sezonów królują na stopach użytkowniczek. 

Sukces oparty na koturnie 

Niebagatelny wygląd wspomnianych sandałów stanowi często efektowna koturna, która potrafi zaskakiwać nie tylko użytecznością, ale przede wszystkim wykończeniem. Na tym kilkucentymetrowym kawałku podeszwy potrafią się znaleźć sploty, błyskotki, ekskluzywne obicie lub fantazyjne motywy, tworząc tym samym spektakularny efekt, przyciągający uliczne spojrzenia. Nie ma jednak wątpliwości, że podczas letnich upałów najbardziej doceniana jest wygoda, która na równi z wyglądem, charakteryzuje sandały na koturnie. Różne fasony przedstawiają wielobarwność wykonania z tworzyw takich jak guma, korek, włókno, drewno lub skóra naturalna. Profil buta zawsze jednak gwarantuje komfort noszenia, poprzez stabilność i dobrą przyczepność do podłoża. 

Budowanie wizerunku na kawałku słupku 

Kiedy kobieta nabywa kilka dodatkowych centymetrów w górę, zawsze czuje się pewnie i wyróżniająco, dlatego właśnie sandały na koturnie to doskonała alternatywa dla szpilek, które podczas ciepłych dni, nie koniecznie sprawdzają się w trakcie wyjść lub dłuższego użytkowania. Wygoda odznaczająca obuwie na platformie absolutnie nie zaprzecza stylowi, który jest bardzo uniwersalny. Buty potrafią dopasować się do każdej stylizacji – zarówno eleganckiej, jak i casualowej. Doskonale sprawdzają się w towarzystwie krótkich spódniczek lub szortów, oraz sukienek maxi, gdzie sylwetka nie zostaje stłumiona, ale dumnie prezentuje się „na wysokościach”. Kobiety chętnie ubierają sandały na koturnie także do pracy, łącząc je z biurowym outfitem, który dzięki nim zyskuje świeżość i odrobinę ekstrawagancji.